Готелі Кіпру Фото

Готелі Кіпру: відгуки про готелі Кіпру, кращі опису та

Октябрь 8, 2014 – 05:48

поряд з військовою базою
Готельна база Кіпру дозволяє задовольнити запити будь-якого клієнта.Представлені готелі від дешевих 2-х зірок, до розкішних готелів класу люкс.Рівень сервісу, як правило, на висоті, але там де кількість зірок передбачає його високу якість, кіпріоти, що працюють в готелях, компенсують його своєю доброзичливістю і повагою до росіян.

Не можна не помітити, що готелі в основному не нові, звичайно, багато з них були капітально відремонтовані, але загальний стан номерного фонду не на висоті.Особливо це стосується готелів низько і середньо бюджетних.

 

Складно порівнювати готелі Кіпру з іншими країнами ... Деякі п'ятірки не поступляться готелям цієї категорії в ОАЕ або на Мальдивах, але готелі середнього рівня, якщо господарі затягнули з ремонтом, можуть бути і не краще єгипетських.

 

Один з особливостей готелі в Кіпрі, а також у багатьох інших країнах це, технічний директор компанії узбережжя не належить до них.І, як правило, якщо готель не домовився з муніципалітетом про оренду пляжу, то лежаки і парасольки в період відпочинку для вас будуть платними.Але пляжне обладнання на території готелю, навіть в готелях, що знаходяться на достатній відстані від берега, будуть безкоштовні.

 

Що курорт Кіпру вибрати

 

Вибрати готель в країні, турист повинен obraŝat увагу на регіонах, особливості готелі можуть vydělat географічними ознаками.Наприклад, пляжі Айя-напи і Протараса в основному це білий пісочок, і якщо є вкраплення гальки, то незначні.Готелі досить демократичні і навіть ті, які категорію 5 зірок, не завжди високої якості.Тим не менш, це найпопулярніший регіон, і, як наслідок, місцеві готелі завжди переповнені.Тому якщо ви хочете всенепременно зупинитися в хорошому готелі, то вибирати і бронювати його потрібно заздалегідь, найкраще навесні.

 

Ларнака має більш темний пісок і в основному без гальки, готелів в Ларнаці не багато, в порівнянні з Айя-наспівай, відпочинок тут більш спокійний, але рівень готелів той же.

 

Лімассол, напевно, найбільший курорт Кіпру, тут ви зможете знайти готелі відомих готелів, наприклад, Le Meridien, Amathus і подібні їм готелі дуже високого рівня і якості обслуговування.Пляжі тут в основному піщано-галькові.

 

Ну і Пафос, тут як і в Лімассолі є розкішні готелі поряд з економічними і дешевими.А ось пісок на пляжах в основному насипний, вхід в море, як правило, по кам'янистому дну.

Источник: tonkosti.ru

Похожие статьи:

  1. Гаражні ворота
  2. Герметик для швів
  3. Інтернет ігри
  4. Рекламные щиты
  5. Эйфелева башня