Найдешевші тури на Кіпр з Петербурга

Октябрь 23, 2014 – 11:35

Самые дешевые туры на Кипр из Петербурга. Купить тур на Кипр Дешеві тури в Кіпр з Петербурга з провідних туроператорів Russie (Tez Tour, Бібліо Глобус, Pegas і т.д.).Єдиний Центр Подорожей: пошук турів на Кіпр за мінімальними цінами.У нас купити тур на Кіпрі - дешево!

 

Кіпр - Цей острів в районі Середземного моря більш ніж на 9000 кв.км. Для його відвідин громадянам Росії обов'язково мати візу.Правда, її отримання не представляє будь-якого праці. Найпоширенішим способом є оформлення так званої «про-візи» через інтернет.Вона дає право на перебування на острові протягом 90 днів.

 

Самые дешевые туры на Кипр из Петербурга. Купить тур на КипрВідвідати острів можна самостійно або ж купити тур на Кіпр, скориставшись послугами агентства.Цікаво, що останній варіант часто залишає більше можливостей і виявляється дешевше, а крім того позбавляє мандрівників від зайвих клопотів.З цим напрямком працюють багато відомих компаній. Можна придбати тури на Кіпр від туроператорів з світовим ім'ям: Тез Тур, Бібліо Глобус, Пегас Туристік та інВильоти регулярними і чартерними рейсами з великих міст Росії здійснюються по кілька разів на день.При покупці туру на Кіпр з Петербурга варто розраховувати на 3-4 годинний переліт.Близьке розташування острова дає можливість перенести перебування на борту літака, не відчуваючи при цьому втоми.

 

Як купити найдешевший тур на Кіпр?

 

Існує кілька варіантів щодо зниження вартості путівки на острів.Найпростіший і перевірений спосіб - це раннє бронювання. Завдяки такій опції можна детально продумати маршрут, як слід підготуватися до поїздки і заощадити на ній від 10 до 30%.

 

Другий спосіб купити дешевий тур на Кіпр - це поїхати на острів навесні або восени.«Гарячий» сезон на Середземноморських курортах - це літо. У червні і липні пляжі забиті повністю, по вуличках невеликих міст бродять натовпи туристів, а в клубах повно європейської молоді.Тим часом, у вересні море ще тепле, спадає сильна спека, температура повітря навіть більш наближена до комфортної.Взимку на Кіпрі, звичайно, вже не поплавати і не позасмагати на пляжі, але цілком можна відвідувати історичні та культурні об'єкти, оглядати природні пам'ятки, кататися на гірських лижах.Тури на Кіпр з Петербурга організовуються цілий рік. У період з вересня по травень багато готелів здають номери практично за безцінь, що можна вигідно використовувати для покупки дешевого туру на Кіпр.Всю інформацію про акції, що проводяться готелями, можна дізнатися на їхніх сайтах або при консультації в агентстві.

Источник: entertravel.ru

Похожие статьи:

  1. Адамс Готель Кіпр
  2. Спа Готелі Кіпру
  3. Кіпр Туризм
  4. Звабливий Кіпр