Галасливі діти не найголовніший подразник в польоті бельгийский шоколад в москве

Январь 21, 2015 – 16:23


Дослідники поцікавилися, що найбільше дратує пасажирів у літаках. Йшлося про поведінку інших пасажирів на борту. І, як виявилося, галасливі діти і люди, які намагаються потрапити в туалет, в якому ви перебуваєте, далеко не самі неприємні речі.
Як пише Independent, опитування провів сайт Jetcost, присвячений подорожам. Автори сайту опитали його відвідувачів, які літали куди-небудь хоча б раз за останні два роки.


За результатами опитування, десятку найбільш дратівливих речей, які можна зробити на борту, очолив сон на плечі незнайомця. 65% опитаних заявили, що їх дратує, якщо незнайомі попутники завалюються на них, коли засинають. 49% респондентів заявили, що їх дратують пасажири, які псують повітря в салоні. 48% відзначають, що їм неприємно дивитися, як їх заснули супутники пускають слину уві сні.
Галасливі діти теж увійшли в десятку головних подразників в літаку, проте виявилися на дев'ятому місці, "обігнавши" заколисування, яке в польоті відчувають багато мандрівники. В якості дратівливих факторів опитані також називали сварки між пасажирами.
Дві третини опитаних зізналися, що коли бачать якийсь конфлікт на борту або спостерігають щось дражливе в поведінці інших пасажирів, вони нічого не можуть з собою вдіяти і продовжують спостерігати неприємну їм сцену. Кожен п'ятий у такій ситуації перезирається з іншими пасажирами. 18% опитаних намагаються не дивитися на дратівливу сцену і відводять очі, намагаючись зробити вигляд, що нічого не сталося.
Представник Jetcost за результатами цього опитування зазначив: .. "Не важливо, наскільки неприємно те, що відбувається у нас на очах - часом ми просто не можемо перестати спостерігати за людьми, що опинилися в незручній ситуації Просто тому що нам цікаво, як вона вирішиться І літак, звичайно, найкраще місце для таких спостережень. Але все змінюється, якщо ми самі виявляємося в такій ситуації і на нас дивиться безліч очей ".


softball lessons

Похожие статьи:

  1. ​Ландшафтный дизайн дачного участка и сада как произведение искусства
  2. Составлен рейтинг наиболее безопасных авиаперевозчиков 2016 года
  3. Площа Скандерберг в Тирані изготовление макетов в москве

  4. view blog