Покупки а Абердині

Март 6, 2015 – 08:55


Головною торговою вулицею А вважається Union Street. Її протяжність складає більше 1 кілометра. Головними торговими центрами визнані Святого Миколая-центр, Bon Accord центр, академія, Union Square. У них ви знайдете всі потрібні вам товари будь-якої цінової категорії і якості.

Також досить популярні магазини на вулиці Джордж-стріт. Тут же ви знайдете велику кількість антикварних лавок і магазинів народних промислів. Перлиною серед представлених торгових точок є Елізабет Уоттс Studio. Це містечко, де торгують товарами з усіх куточків світу.
покупка алкоголю


По буднях маленькі магазинчики закриваються о 17:30, а великі супермаркети і торгові центри - в 20:00.

Зауважимо, що покупки вигідніше робити у великих торгових комплексах, оскільки в них ціни дещо нижчі, ніж в бутиках і дрібних магазинах.

Зв'язок

Абердін вельми багате місто, і, звичайно, тут є всі види сучасних засобів зв'язку.

У будь-який момент практично в кожному громадському місці ви зможете отримати безкоштовний доступ до Wi-Fi. У кафе, великих супермаркетах, на пошті вам нададуть послуги інтернет зв'язку вартістю від 1 € за годину.
зв'язок

Профессиональная оценка недвижимости в Харькове по самой вігодной стоимости на сегодняшний день.

У місті, як і у всій країні, діє мобільний зв'язок стандарту GSM 900/1800. Кращий зв'язок пропонує оператор Водафон, а також T-Mobile. У мережі О2 досить недорогі тарифи, однак зв'язок гірше. Здійснювати дзвінки можна за допомогою кодових телефонних карток білий, чистий хвилин.

Дзвінки зі стаціонарних мереж за кордон найвигідніше здійснювати в нічний час доби і в вихідні дні.
Безпека

Ваше перебування в Абердіні навряд чи може щось затьмарити. Рівень злочинності тут дуже невисокий, а значить, збереження ваших речей нічого не загрожує. Але, звичайно, втрачати пильність не варто, особливо в місцях великого скупчення людей.

Похожие статьи:

  1. Мода на Сардинії
  2. Памятки Сардинії
  3. Поиск нового жилья
  4. Котли електричні