​Поради при покупці будинку

Июль 12, 2017 – 19:45

Навіть в найкращих умовах, покупка або продаж нерухомості є стресовою ситуацією, і деякі з найбільших потенційних угод зриваються перед продажем. Стресу можна легко уникнути, з наступними п'ятьма порадами покупки житла.

Рада №1 - Результати інспекції: контракти на покупку будинку сьогодні, як правило, включають пункт на випадок непередбачених домашніх оглядів, що дозволяє покупцям вибрати і найняти домашнього інспектора, щоб ретельно оцінити майно. Після того, як контракт був підписаний, домашній огляд зазвичай відбувається швидко. Прибувши з покупцем, домашній інспектор буде проходити через всю власність для ретельної оцінки структурно-механічних умов вдома. Домашні інспектори можуть також робити тести на радон, перевірити древоразрушающих комах або виконувати інші послуги на прохання покупця.

Рекомендации по поводу обустройств маленькой кухни Вы можете прочесть на сайте http://мик.укр/кухня-9-кв-м-фото-в-интерьере.html абсолютнобесплатно. Вас ждет много полезной информации.

Результати можуть варіюватися від незначних питань, які потребують недорогих ремонтних робіт, таких як наявність підземних нафтових резервуарів, цвілі, азбесту, термітів, гризунів, багато небезпечної свинцевої фарби. Залежно від тяжкості отриманих результатів, є або новий раунд переговорів покупки будинку, виконання ремонтних робіт, або різке припинення переговорів з - за дорогих і небезпечних проблем.

Щоб допомогти продавцям уникнути цих потенційних неприємностей: перед тим, як показувати свій будинок, зробите домашній огляд. Таким чином, ви будете повністю ознайомлені з можливими питаннями і зможете виправити або, як деякі держави вимагають, будите готові зробити повне і чесне розкриття інформації, яка дозволить знизити вашу відповідальність, а також сюрпризи під час огляду покупця. Це дозволить знизити непотрібне занепокоєння і дозволить забезпечити більш гладку угоду.

Рада №2 - Завзяті продавці: У поєднанні з результатами домашнього огляду покупця, продавці, не бажаючи відступати від ціни є ще одним фактором, який може привести переговори до кінця. Це не дивно, що продавець хоче отримати кращу ціну на свій будинок. Але не бажання зрушити з місця після домашньої інспекції може зірвати продаж взагалі.

Рада №3 - Несподівані результати оцінки: Якщо справи йшли гладко в процесі домашнього огляду, іншою причиною зриву є післяінспекційних оцінка, відмінна від договірної ціни.

Рада №4 - Різкі зміни статусу або інші погані новини щодо особистих фінансів також здатні зірвати угоду купівлі / продажу. Кредитний рахунок - можлива причина, хоча це рідкісний сюрприз в даний час на ринку, так як більшість ріелторів вимагають, щоб покупці були попередньо схвалені кредитором до початку пошуку. Більш поширені і менш передбачувані причини, це раптові зміни доходу, які постраждали після затвердження і в процесі покупки: робота може бути втрачена, понаднормові години можуть бути скорочені або опціони на акції, призначені для початкового внеску, можуть несподівано впасти в ціні.

Рада № 5 - Юридичні лазівки: Юридичні сюрпризи можуть вискочити під час швидко розвиваються, стресових днів до того, як продаж буде завершена. Важливо консультуватися з адвокатом.

І, нарешті, будьте в курсі можливих штрафів і зборів, пов'язаних зі скасуванням договору купівлі - продажу, щоб купити або продати будинок. Вони різняться в залежності від структури і політики фахівців, що беруть участь в угоді, але чим більше ви знаєте заздалегідь, тим краще.

Похожие статьи:

  1. ​Живая изгородь из ивы
  2. ​Лазерна епіляція у Львові
  3. ​Автоматика для опалення
  4. ​Системи крапельного поливу
  5. 5 головних проблем будинку