​Підвісна стеля

Июнь 16, 2017 – 19:18

Підвісні стелі - популярне рішення для самих різних інтер'єрів протягом вже декількох років. Компанія любить своїх клієнтів і пропонує тільки ті матеріали, які зарекомендували себе з кращого боку. У нас на сайті http://potolok-opt.co.ua/ ви можете купити алюмінієві підвісні стелі, які будуть радувати вас кілька десятків років. Міцність і довговічність стельової конструкції також забезпечує професійний монтаж. Тому ми не тільки продаємо підвісні стелі, але і монтуємо їх якісно і в строк.

Наші матеріали

Щасливий клієнт - наша головна мотивація. Серед двох основних видів підвісних стель (Армстронг і рейкові) ми вибрали наступні матеріали:

ППР-084;

ППР-100, ППР-150;

Armstrong (плити Ecophon, Rockfon і AMF);

Перші три матеріали відносяться до рейковим підвісних стель, останній - до стель типу Армстронг. Рейкові стелі нагадують «вагонку», виготовлену не з деревини, а з металу.

Підвісні стелі Армстронг виготовлені з мінерально-волокнистих плит. Вони можуть бути вологостійкими, звукоізоляційні (з мінеральної вати), вогнетривкими (AMF).

Переваги підвісних стель

Перевага підвісних стель - в їх різноманітті. Підвісні стелі доступні в різних кольорах і геометричних формах, що робить їх універсальним рішенням будь-яких дизайнерських задач.

Різні типи підвісних стель володіють різними достоїнствами:

Стелі Армстронг - простота заміни, доступ до комунікацій, ідеальні для офісних приміщень, об'єктів соціального призначення;

Алюмінієві рейкові стелі - широка палітра кольорів, підходять для ванних кімнат і санвузлів, комор приміщень, прихожих і веранд

Похожие статьи:

  1. ​Вулиця Шератон
  2. ​Про місце Версаль
  3. Ковані мангали
  4. Продаж квартир
  5. Південна Корея