​Облицювання натуральним і штучним каменем

Ноябрь 4, 2019 – 18:43

Під час облицювальних робіт використовуються такі матеріали, як сланець, шунгіт, мармур, вапняк і граніт. Крім цього, на ринку можна придбати і штучні матеріали. Вони відрізняються більш низькою вартістю, простотою монтажу, а також догляду.

Перед тим, як приступати до монтажу цегли, необхідно ретельно підготувати підставу. Якщо має бути облицювання поверхні з деревини, то варто для початку прокласти гідроізоляційний шар, а також закріпити спеціальну обрешітку, а також нанести на неї шар штукатурки.

Вашему вниманию представлен мониторинг обменников, котрый предоставит Вам максимум полезной информации прямо сейчас!

Поверхні з цегли або ж залізобетону необхідно попередньо обробити, нанести на нього штукатурку. У тому випадку, якщо поверхня попередньо пофарбована, то на неї наносяться насічки. Тільки після цього можна приступати до нанесення штукатурки. Штукатурка повинна повністю висохнути.

Потім, необхідно розкласти матеріали біля поверхні, з якої ви будете працювати. Це дасть можливість значно простіше підібрати деталі. Їх необхідно чергувати, як по відтінку, розміром, так і за текстурою.

облицювання-натуральним-каменем

Штучний камінь закріплюється за допомогою спеціалізованого клейового складу або ж розчину. Якщо ви придбали сухий склад, то готувати його потрібно відповідно до інструкції.

Облицювання починається з кутів, при це чергуються короткі, а також довгі елементи. Клей на плитку необхідно наносити рівномірно. У тому випадку, якщо він потрапить на лицьову сторону, то його потрібно відразу ж видалити, використовуючи ганчір'я або ж губку.

При це укладати матеріал можна з розшивкою швів, а також без неї. У тому випадку, якщо для вас більш прийнятний перший варіант, то відстань між елементами має варіюватися від трьох до десяти міліметрів. Для того щоб додати зовнішньому вигляду привабливості, а також естетичності, необхідно виконати розшивку швів. Герметик дозволяє виключити потрапляння вологи по штучні камені. Всі процедури необхідно виконувати гранично акуратно, оскільки прибирати герметик досить складно.

Після того, як поверхня повністю висохне, її необхідно ретельно обробити. Це дасть можливість видалити всю грязь, пил, а також залишки розчину або ж клейової суміші.

Похожие статьи:

  1. Облицовка металлическим профилем
  2. ​Внутренняя отделка любых помещений
  3. ​Облицювання керамічною плиткою ванної кімнати