​Системи крапельного поливу

Август 19, 2018 – 06:51

Системи крапельного поливу призначаються для точкового зрошення рослин. Їх використовують для поливу квітників, газонів, садів, парків, дачних ділянок, теплиць, зимових садів, футбольних полів, ландшафтного дизайну та ін.

Специфіка роботи системи: забезпечується рівномірне надходження вологи безпосередньо в прикореневу зону. Вода подається невеликими порціями. Переваги крапельного поливу: економічна витрата води і відсутність перезволоження грунту.

Види систем крапельного поливу:

Качественный капельный полив купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

1. Автоматичні

Автоматичний крапельний полив розроблений з метою економії часу людини. Суть роботи полягає в тому, що процес зрошення управляється за допомогою контролера. Роботу системи не потрібно контролювати, вона не потребує присутності людини. Полив здійснюється в автоматичному режимі.

Принцип роботи: контролер подає сигнал, який надходить до електромагнітних клапанів. Клапани встановлюються на ділянках, які потрібно окропити. Вода з клапанів подається на зрошувальні пристрої, після чого включається полив.

На замітку! Блок управління комплектується датчиком дощу. Датчик працює за таймером і приводиться в дію тільки тоді, коли немає опадів.

2. Ручні

Купити систему крапельного поливу ручного типу воліють ті садівники, які не потребують частого догляду за ділянкою. Особливість ручної зрошувальної системи: контроль поливу здійснюється наявністю або відсутністю води в бочці або ін. Ємкості. Цей вид підходить для тих, хто любить самостійно доглядати за своїми рослинами і культурними саджанцями.

3.Комбінірованние

Особливість комбінованої системи: управління поливом здійснюється частково людиною, частково контролером.

Як вибрати систему крапельного поливу?

Якщо ви завзятий садівник і бачите справжню насолоду в самостійному догляді за своїми улюбленцями, то ручна система поливу - ваше вірне рішення.

Якщо ж ваш сад, город, газон або дача великі і ви, приїхавши сюди, хочете не тільки працювати, а й відпочивати, то купити крапельний полив '' Водомір '' в СПБ стане вдалим рішенням! Особливість системи '' Водомір '' полягає в наявності автоматичного контролера, який дозволяє налаштувати потрібну тривалість подачі води і інтервал. Якщо у вас буде така система, то приїхавши на дачу, ви будете відпочивати, а не виснажувати себе роботою.

Що стосується комбінованої системи, то вона більше підходить для тимчасового догляду за невеликою ділянкою. Якщо у вас з'явиться бажання, ви можете відключити автоматичний режим і зайнятися поливом самостійно. Догляд за невеликою ділянкою не складе великих труднощів.

Похожие статьи:

  1. ​Поради при покупці будинку
  2. ​Системы капельного полива
  3. ​Монтаж чорнової підлоги
  4. ​Автоматика для опалення