​ Система вирівнювання плитки 3d хрестики

Июнь 3, 2017 – 06:51


Статья подготовлена по мтериалам сайта: http://vmemoriz.ru

При виконанні облицювальних робіт люди часто використовують плитку, купуючи її на останні кошти. Вони не замислюються про те, що самостійно покласти плитку у них, швидше за все, не вийде, а майстрам доведеться заплатити чималі гроші. Спеціально для таких ситуацій і була придумана система вирівнювання плитки, що носить назву 3D хрестики. Вона дозволяють будь-якій людині, яка не має досвіду, впоратися з такою роботою! Дану систему хвалять багато фахівців і прості люди, що випробували її.

3D хрестики використовують з плиткою, товщина якої - 6-12 мм.3d хрестики система швидкого укладання плитки відео Переваги методу: чому варто використовувати 3D хрестики? Професіонали рекомендують використовувати 3D хрестики, бо: Ви отримаєте ідеально рівну поверхню. Незважаючи на місце, яке ви облицьовують (стіни, підлогу), поверхня буде ідеально рівною. Таким чином, термін служби плитки збільшується, а її зовнішній вигляд не змушує шкодувати про вибір матеріалу. Шви не відрізнятимуться один від одного. Пристрій 3D хрестиків передбачає те, що ширина всіх швів становитиме 1,5 мм. Це дозволить не допустити навіть найменших викривлень і нерівностей.

Зовнішній вигляд буде ідеальним! Ефект не псується після висихання клею. Під час висихання клею система вирівнювання плитки утримує її, завдяки чому плитка ніколи не просідає і не перекошується після повного висихання клею. Конструкція проста. Немає ніяких складних механізмів, вся система складається з двох елементів: клина і затиску. Це не займає багато часу. Якщо при використанні звичайних хрестиків навіть професіонали витрачають досить багато часу, то при використанні 3D хрестиків термін облицювання знижується приблизно в 4 рази! Кожен може впоратися з роботою.

Похожие статьи:

  1. ​Современные солнечные электростанции
  2. ​Ремонт квартиры в скандинавском стиле
  3. ​Системи крапельного поливу