Ремонт квартири в новобудові

Январь 12, 2018 – 19:28

Протягом всього ремонту квартири в новобудові Ви ведете повна взаємодія з одним з наших виконробів, який завжди відповість на будь-які питання і повністю контролює процес ремонту Вашої квартири до фінального завершення робіт і передачі ключів.

Ремонт квартири в новобудові ціна обробки і робіт

Вартість ремонту буде залежати від виду новобудови - з предчистовой обробкою або без, обраної категорії обробки, площі приміщень.

"Економ" - найнижча категорія, коли потрібно ремонт квартири студії або невеликий однушки - швидко і недорого. Як правило, виконується без дизайн-проекту, в основному застосовується для новобудов з предчистовой обробкою, використовуються оздоблювальні матеріали бюджетного сегмента. Замовляючи ремонт даної категорії - не слід очікувати від нього що щось надприродне!

"Стандарт" - хороший ремонт, який особливо затребуваний в однокімнатних квартирах і студіях. Він на щабель вище економ, може включати більш складні технічні роботи, для фінішної обробки використовуються матеріали середньої цінової категорії і ретельне вирівнювання поверхонь. Цей ремонт в новобудові може виконуватися без проекту дизайну, але часто до нього замовляється дизайн-проект "Старт".

Дизайнерский ремонт новой квартиры заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

"Комфорт" - найчастіше замовляють для дво-, трикімнатних квартир. Він включає в себе більш широкий комплекс робіт, спрямованих на створення високого рівня комфорту і оригінального інтер'єру. В ході його проведення використовуються оздоблювальні матеріали середнього сегмента. Як правило, виконується по дизайн-проекту "Оптима" або "Ескізний".

"Дизайнерський" - виконується за індивідуально розробленим дизайн-проекту. Це дорогий ремонт, замовлений людьми, які бажають в результаті отримати бездоганний, продуманий ексклюзив комфорту та естетики. Тут ціна повністю індивідуальна і залежить від побажань, переваг клієнта до майбутнього інтер'єру.

"Елітний" - дорогий ремонт квартир, в який все включено. Виконується тільки по повному дизайн-проекту з авторським наглядом. Замовляється для великих квартир 75 - 100 - 150м2 в новобудовах бізнес-, преміум-класу. В ході його проведення використовуються преміального сегмента матеріали, складні технічні та оздоблювальні роботи.

Ремонт квартир в новобудові: комплекс стандартних опоряджувальних робіт

Демонтаж / установка перегородок (якщо це передбачено дизайн-проектом).

Прокладка комунікацій, установка розеток, електрообладнання.

Монтаж нової системи водопостачання

Виготовлення віконних укосів, монтаж підвіконь, дверних прорізів

Вирівнювання підлог, стель, стін - візуальне в площині і ідеальне по маяках.

Установка стельових конструкцій - натяжні, одно- і багаторівневі з гіпсокартону.

Чистова обробка стін - наклейка шпалер, фарбування, декоративна штукатурка.

Укладання підлоги - ламінат, паркет, лінолеум, плитка, монтаж системи "тепла підлога".

Установка плінтусів, молдингів, стельових галтелів.

Обробка ванної та санвузла під ключ з кахлем або керамогранітом.

Фінальна сухе прибирання і вивезення будівельного сміття.

Похожие статьи:

  1. ​Ремонт квартир в Одессе
  2. Ремонт квартир-студій під ключ
  3. ​Як провести ремонт в новобудові?
  4. Продаж квартир в новобудовах