Правильний фундамент для будинку

Апрель 28, 2017 – 11:43Основою будь-якого житла вважається саме фундамент для будинку. Власне він служить опорою всього житла, від його характеристик і функцій залежить термін експлуатації і основні характеристики приміщення. Ціна фундаменту становить приблизно 15-20 відсотків від ціни витрат, пов'язаних зі спорудженням будинку. І не потрібно на цьому берегти кошти, оскільки неякісно зведена основа може послужити причиною знесення всього будинку.

вибір фундаменту

Під час спорудження основи потрібно розглядати безліч нюансів: просадка ґрунту, ступінь промерзання, маса споруджуваного приміщення, і багато чого іншого. Якраз спираючись на дані характеристики, вибирається і вид фундаменту.

У даній статті ми коротко розглянемо ключові різновиди фундаментів, їх переваги і мінуси.
стовпчасті фундаменти

Цей вид вважається найбільш популярним і дешевим. Його найкраще будувати на пучинистих грунтах з високим рівнем промерзання.
фундамент стовпчастий

Професійне створення сайтів Львів. Замовляйте недорогий стильний сайт будь якої складності: Сайт Візитка, Landing Page, Бізнес сайт, інтернет магазин. Ціни на послуги Вас приємно здивують.


Стовпчастий фундамент

Проте, у стовпчастих фундаментів є деякі специфіки, якісь обмежують їх використання. У горизонтально-рухомих грунтах у подібних пристроїв досить маленька стійкість до перекидання. З метою, що б «заглушити» бічній зрушення, потрібно монтувати міцний залізобетонний ростверк.

Даний тип основи застосовують під час будівництва жител з полегшеними стінами, зокрема дерев'яні зруби, а також під час каркасного будівництва. До того ж, подібний вид основи досить дешевий і примітивний при спорудженні, якщо порівнювати з тим же стрічковим фундаментом. Стовпи даного виду фундаменту будуються по кутах приміщення, під простінками, під опорами потужно навантажених прогонів і інших ділянках, де будуть суттєві навантаження.
стрічкові фундаменти

Подібна основа будується під стіни житла у вигляді суцільної стрічки. Як правило, його роблять під важкі житла, до яких відносяться приміщення з бетонними, цегляними, і іншими схожими стінами.


Стрічковий фундамент

Цей фундамент вимагає провести завчасні земельні роботи, і буде мати великий масою. Проте, через простоти споруди, такий пристрій набуло найбільшу популярність в спорудженні маленьких будівель.
плитні фундаменти

Основи цього різновиду є суцільною, або гратчасту, плиту, яка встановлюється під ділянку будівництва.
фундамент плитний

плитний фундамент

Плити бувають монолітними, або виконані зі збірних металевих і бетонних балок.

Похожие статьи:

  1. Сонячні електростанції для будинку
  2. 5 головних проблем будинку
  3. Будівництво фундаменту цегляного будинку