Перестилання підлог

Июль 9, 2017 – 09:56

Пол в кімнаті є однією з найважливіших складових всього будинку або квартири і як неприємно коли він скрипить, прогинається або між дощок утворилися великі щілини, з яких в житло проникає зайва вогкість або комахи. Всі ці фактори говорять про те, що Вам потрібна перестилання підлог. Як же провести настільки складні, на перший погляд роботи?

Для початку потрібно позбутися від настилу старої підлоги. При допомоги не хитрих інструментів: лапи, брухту, молотка і інших підручних засобів зриваєте статеві дошки. Намагайтеся робити це акуратно, щоб не пошкодити основні балки - лаги, вони можуть ще стати в нагоді. Після зриву верхнього настилу огляньте лаги, якщо вони не гнилі, не пошкоджені комахами і не мають механічних пошкоджень їх можна залишити.

Профессиональная покраска авто по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Якщо лаги пошкоджені, міняємо їх на нові з дерев'яного бруса товщиною не менше 6 см. і укладаємо, вирівнюючи кожну самостійно і між собою за допомогою рівня, з кроком не більше 40 см., в іншому випадку статеві дошки будуть прогинатися. Лаги повинні бути зафіксовані, щоб уникнути в подальшому прогинів статі. Балки, для більшої довговічності необхідно обробити антикорозійним складом. Простір між підставою підлоги і верхніми дошками необхідно заповнити ізоляційним матеріалом (мінеральна вата, керамзит, шлак і т.д.), а якщо у вас будинок на землі або перший поверх додатково необхідно провести гідроізоляцію.

Потім приступаємо до монтажу шпунтованной (з одного боку дошки паз, а з іншого шип) дошки для підлоги. Дошки укладаються перпендикулярно лагам, перша дошка укладається впритул до стін і надійно прибивається цвяхами (шурупи використовувати не можна). Наступні дошки прибиваються наступним чином. На відстані трохи більше ширини дошки в усі балки забиваються до половини цвяхи, далі укладається наступна дошка, потім між новою дошкою і вбитими цвяхами забиваються дерев'яні клини. Це дозволяє максимально стиснути між собою дошки.

Після цього дошка надійно прибивається цвяхами. Вбиті раніше до половини цвяхи акуратно витягуються і процедура повторюється з кожною наступною дошкою. Ігнорування цієї процедури тягне згодом неприємний скрип між дощок.

Коли перестилання підлог завершена, перевіряємо всі цвяхи, їх капелюшки повинні бути втоплені, проводимо антикорозійну обробку або фарбування підлоги. Якщо подальша декоративне оздоблення підлоги не планується, встановлюємо плінтуса, або в іншому випадку плінтуса встановлюються після декоративної обробки.

Похожие статьи:

  1. Технічний ендоскоп
  2. Герметик для швів
  3. Переваги газону в рулонах
  4. Покупки а Абердині