​Мансардні вікна

Март 10, 2018 – 17:25

Зробити з горища затишну і світлу кімнату можна тільки одним способом - встановити мансардні вікна. Мансардні вікна ціна  виробляються в Данії, країні з кліматом, максимально схожим на наш. Перепади температур, висока вологість і сильні вітрові навантаження не страшні цих вікон.

Мансардні вікна

Більше світла - яскравіше життя

Замість похмурого приміщення з давлять стінами - світла і простора кімната, з якої не хочеться йти.

Зручно і безпечно. Переваги мансардних вікон

Мансардні вікна 

ергономічний дизайн

Віконну ручку на мансардному вікні можна встановити зверху чи знизу, щоб вікно можна було відкривати максимально зручно.

Міцні і безпечні стекла

Посилені скла Триплекс НЕ розлетяться на дрібні гострі осколки, якщо їх розбити (що вкрай складно). Вони незамінні в дитячій і будуть додатковим захистом від проникнення зловмисників.

Витримують багато снігу

Навіть самий аномальний снігопад не страшний мансардних вікон. Вони пройшли випробування і витримують високі снігові навантаження.

Мансардні вікна Мансардні вікна Мансардні вікна

Завжди свіже повітря

Крім звичайного провітрювання, в мансардних вікнах є вентиляційний клапан, з яким можна провітрювати кімнату при закритому вікні і в будь-яку навіть дощову погоду. Свіже повітря надходить, а шум, вітер і опади - немає.

Без пилу і комарів

У вентиляційний клапан вбудований знімний повітряний фільтр. Він не пропускає пил з вулиці і комах. Його можна легко зняти і помити.

Захист від граду

Загартовані багатошарове скло Триплекс захистять від будь-яких атмосферних явищ.

Як зроблені мансардні вікна

Як зроблені мансардні вікна

дерево

Дерев'яні елементи мансардних вікон - оброблена клеєна деревина сосни.

алюміній

Дерев'яні елементи захищені від механічних впливів алюмінієвим профілем і накладками, стійкими до впливу навколишнього середовища.

Під дахом будинку твого

спальня

Як же неймовірно добре спиться в кімнаті, яка постійно провітрюється завдяки вентиляційному клапану в мансардному вікні. А якщо не спиться, то можна розглядати зоряне небо, не встаючи з ліжка.

кабінет

Немає кращого місця, щоб зосередитися, ніж мансарда. Вікна дадуть додатковий денне світло і ендорфіни і забезпечать тишу. А від постійної вентиляції і свіжого повітря голова працює краще, помилок стає менше, а ідей більше.

Дитяча

Дітям потрібно багато світла і багато свіжого повітря. Все це забезпечують мансардні вікна. А ще в них з усією сили можна кинути баскетбольний м'яч і, завдяки загартованого скла, вікно не розіб'ється.

Спортивний зал

У світлій кімнаті, осяяної яскравим сонцем, набагато більше тягне здійснювати спортивні подвиги, ніж в похмурому приміщенні з штучним світлом. А займатися йогою під мансардними вікнами і практично під відкритим небом - окреме задоволення.

Кімната відпочинку і релаксації

Не важливо, що ви любите: медитувати на самоті або пити вино в чітлаут кімнаті, в приємній компанії. І для того, і для іншого відмінно підійде горище, якщо на ньому встановити мансардні вікна, постелити товстий м'який килим, розкидати подушки і запалити свічки.

Похожие статьи:

  1. ​Мансардные окна
  2. ​Таїланд. клімат
  3. Лиштви на вікна