​Хвороби газону і способи лікування

Декабрь 20, 2018 – 18:02

За красою доглянутого газону коштує чимало праць. Удавана простота догляду за ним - це міф. Газон може дивуватися різними захворюваннями, про які слід знати для того, щоб вчасно попередити їх.

вимерзання

Качественный шугаринг оболонь, стоимость услуги Вас приятно удивит.

Злакові трави можуть промерзати при низьких температурах. Наприклад, таке нерідко трапляється при різкому настанні зими. В цьому випадку у злаків практично немає часу для загартовування і вони швидко вимерзають. Також страшні для газону малосніжні й морозні зими. Особливо це стосується перезволожених і піднесених ділянок.

Заходами для боротьби з вимерзанням газону можуть бути ущільнення снігу навесні на самому початку його танення, що не дасть йому швидко піти. Таке снегозадержание допоможе не допустити вимерзання.

випрівання

В цьому випадку злакові трави пошкоджуються і гинуть під впливом інших факторів. Наприклад, може відзначатися виснаження трави, що знаходиться під снігом. Але при цьому у рослини тривають всі основні процеси життєдіяльності. В цьому випадку трави швидко вичерпують запас поживних речовин, а недолік світла під снігом призводить до голодування рослини. До цього схильні газони з густою травою, які з осені переросли.

Також до випрівання може привести і утворення крижаної кірки, під якою, як правило, зберігається трохи підвищена температура. В таких умовах рослина починає розвиватися, але через нестачу світла поступово гине.

Схильні до виперванію і газони, розташовані в низинних місцях. Тут ще з осені накопичується багато вологи, а взимку - снігу.

Не допустити випрівання газону може допомогти прискорене танення снігу в низинах, своєчасний посів злакових трав, стійких до випрівання.

випирання

Так називають оголення коренів газонних трав, яке призводить до їх загибелі. Може відзначатися навесні або взимку, коли відбувається почергове відтавання і замерзання на грунті. При цьому безпосередньою причиною випирання стає крижана кірка, в яку вмерзают рослини. Така крижана кірка поступово наростає зсередини і тягне за собою трави з грунту.

Для запобігання цієї проблеми варто вибирати трави, у яких вузол кущіння закладається досить глибоко. Також важливо добре готувати грунт і тільки після цього висівати злаки. Корисно буде прикочування ґрунту котками перед посівом і снігозатримання. Для цього можна купити мотоблок салют, який дозволяє використовувати великий спектр навісних і причіпних додаткових інструментів здатну замінити і іншу необхідну спецтехніку.

Похожие статьи:

  1. ​Переваги дощок оголошень
  2. ​Поради при покупці будинку
  3. ​Казино Х Продюсер опасных игр
  4. Что такое коды скидок и купоны?
  5. ​Болезни газона и способы лечения