​Дизайнерська обробка квартир

Сентябрь 21, 2017 – 11:39

Візуалізація інтер'єру - створення фотореалістичних зображень майбутнього дизайну квартири на основі тривимірної моделі. 3D візуалізація дозволяє отримати чітке уявлення про інтер'єр до того, як він буде втілений в реальність. Замовник має можливість заздалегідь оцінити дизайн, при необхідності внести корективи ще на етапі розробки проекту.

Оригинальная прическа стружка на пике популярности, сделать ее Вы можете по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Розробка дизайн проекту. У нас працюють найкращі дизайнери СПБ, здатні кожне приміщення зробити максимально функціональним і зі своєю дизайнерською родзинкою. Обов'язкові етапи розробки проекту - складання обмірних креслення, визначення загальної концепції інтер'єру, колірного оформлення, продумування планувальних рішень (розробляються кілька варіантів на вибір клієнта).

Декорування - це дизайнерські послуги, що дозволяють в результаті отримати абсолютну завершеність затишного інтер'єру. Дана послуга включає підбір елементів декору і аксесуарів для кожного приміщення, включаючи штори, текстиль і т.д. Це відмінний варіант для людей, які бажають отримати повністю готовий затишний інтер'єр.

Авторський нагляд - послуги дизайнера, що дозволяють клієнту зберегти час, нерви і отримати на 100% очікуваний результат. Це контроль дизайнера над процесом реалізації дизайн-проекту будівельниками, виконання всіх ремонтних та оздоблювальних робіт в повній відповідності проектних рішень. Дизайнер регулярно здійснює виїзди на об'єкт для контролю за коректною реалізацією дизайн-проекту будівельниками.

Розробка креслень і документації - дизайнер складає повний набір проектно-креслярської документації, яка може включати плани зламу і зведення перегородок, перенесення дверних прорізів, плани з розстановкою меблів, плани стель, підлог і їх декору, карту розгорток стін по всіх приміщеннях, план прив'язки електрики , схеми розводки освітлення, розміщення сантехнічного устаткування і т.д. По суті, це чіткі вказівки для роботи будівельників.

Похожие статьи:

  1. ​Жива огорожа з верби
  2. Дизайн фасадного декору
  3. Добова оренда квартир