Як же правильно вибрати ламінат?

Июнь 5, 2019 – 13:20

Ламінат - дуже практичне покриття для підлоги, яке отримало останнім часом дуже широке поширення. Ламінат являє собою конструкцію, що нагадує натуральний дерев'яний паркет. Покриття виготовлено на основі деревини, ніж в свою чергу володіє багатьма його достоїнствами і основним недоліком, згубному впливу вологи. Але як же правильно вибрати ламінат?

Если Вы хотите воспользоваься помощью компании касьяненко и партнеры цены - это первое на что Вы должны обратить пристальное внимание, так кк порой они являются довольно низкими для того, чтобы обеспечить Вам качественный уровень услуг.

вибір ламінату

Ламінат по довговічності і надійності розподіляється по класах, вираженим в числах. Основний критерій такої класифікації - стійкість до стирання. Тому при виборі ламінату насамперед слід визначитися з класом стійкості покриття до навантажень. Більш високий клас, як правило, використовується в різних приміщеннях з підвищеною "прохідністю" людей, наприклад, в торгових приміщеннях, в громадських. Це - класи від 31 до 33.

ламінат

Побутові покриття мають меншу стійкість до стирання, дешевше у виробництві і, природно, дешевше за роздрібною вартості. Тому, швидше за все, при виборі ламінату ви будете мати справу саме з ними. Клас 21 підійде для малопроходних кімнат, спалень, домашніх кабінетів, коморах і так далі. Ці приміщення використовуються найменш активно, так навіщо ж переплачувати? Різниця між класами 22 і 23 в принципі не дуже велика, але виробники позиціонують клас 22 як покриття для віталень, дитячих кімнат, залів, тобто прохідних приміщень, не схильних до впливу перепадів температур і вологості. Клас 23 ідеально підійде для кухні, передпокої, прохідних коридорів, туалетних і ванних кімнат.

Догляд за ламінатом

Під час чищення покриття КАТЕГОРИЧНО не допускається збирання із застосуванням гарячої води. Якщо була розлита гаряча рідина, треба не втрачаючи час по максимуму її прибрати. При попаданні її під плінтус він демонтується до повної просушки статевого покриття. Швидко і якісно можна прибрати воду за допомогою миючого пилососа. Застосування для сушки електричних обігрівачів, будівельних фенів і тому подібного не кращий варіант, набагато краще буде створити протяг, відкривши вікна і двері.

Догляд за ламінатом

Застосування миючих засобів, при збиранні ламінату допускається тільки спеціальні, згідно з його інструкції. Чистку абразивними складами, як і безліч інших покриттів, не допускається. Для заощадження панелей від фізичних ушкоджень, на ніжки речей, які часто переміщаються, краще наклеїти повстяні накладки.

Вибирайте ламінат правильно, і він прослужить вам довгі роки!

Похожие статьи:

  1. ​Терміновий ремонт вікон
  2. Переваги кутових диванів
  3. ​Как правильно выбрать размер шин
  4. Переваги газону в рулонах