Перегородки з гіпсокартону

Март 19, 2017 – 19:57


Перегородки з гіпсокартону - гарне рішення для розділення приміщення на функціональні зони. Це практичний, швидкий і недорогий варіант організації робочого простору в будь-якому офісі.

особливості перегородок

В даний час для зонування простору за допомогою перегородок використовують різні матеріали. Також варто пам'ятати, що сама конструкція перегородок може бути різною, а, отже, через різницю в конфігурації вони можуть володіти різними функціями. Перегородки бувають:

Вы можете заказать профессиональную сборку мебели на сайте: http://fasthouse.com.ua/, цены на услуги Вас приятно удивят.


Мобільні. Такий вид перегородок, як зрозуміло з назви, можна пересувати. Звичайно, їх можна встановити стаціонарно, проте, їх також можна перевозити з собою з офісу в офіс. Застосування цього різновиду виявилося досить популярним у великих адміністративних організацій;
Стаціонарні. На противагу попередньому типу існують стаціонарні офісні перегородки. Їх неможливо пересувати, і якщо відбувається переїзд, то після демонтажу таке загородження вже непридатне для використання, так як прибрати гіпсокартон, не зламавши, неможливо. Однак, основним плюсом цього різновиду є її стійкість, витривалість і довговічність;
Низькі. Такий тип офісних перегородок зазвичай прилягає до однієї зі стін і кріпиться на дві площини для фіксації. Все це робить конструкцію досить нестійкою, що передбачає більш дбайливе ставлення до неї, ніж до решти типам;
Високі. На відміну від попереднього типу, ці перегородки дуже стійкі, так як вони займають простір від підлоги до стелі.

Монтаж перегородки з гіпсокартону

Для початку необхідно спорудити каркас з металевих рейок. Зафіксувати його потрібно на підлозі, на стелі (якщо передбачається висока перегородка), і на стіні. Таким чином, перегородка не матиме опору тільки з одного боку, це додасть їй стійкості.
Перегородки з гіпсокартону покроково

Монтаж гіпсокартонної перегородки

Далі варто звернути увагу на ребра жорсткості. Якщо перегородка не планується високою, можна зробити тільки одне ребро.

Офісні перегородки не потрібно утеплювати, але якщо в приміщенні будуть працювати кілька службовців, то необхідно подбати про шумоізоляції. Для цього можна використовувати базальтову вату або пінопласт. Обраний матеріал укладається в каркас, після чого за допомогою шурупів обшивається гіпсокартоном.
Додаткова обробка

Металевий каркас, обшитий гіпсокартоном, виглядає як мінімум непривабливо. Саме тому, щоб офіс виглядав добре, потрібно звернути увагу на додаткову обробку. Для початку необхідно заґрунтувати шви і стики, що утворилися в ході обшивки.
гіпсокартонна перегородка

необроблений гіпсокартон

Після чого потрібно вибрати матеріал, яким будуть декоруватися готові перегородки. Хорошим варіантом для декорування «голих» частин каркаса будуть пластикові молдинги, самі перегородки зазвичай покривають фарбою на водній основі.

Похожие статьи:

  1. ​Перегородки в санвузлах
  2. Як обрати гіпсокартон
  3. Бурный роман Гарри Поттера
  4. Переваги газону в рулонах