​Монтаж чорнової підлоги

Июль 24, 2018 – 19:18

Ще одна перевага даних регульованих конструкцій чорнової підлоги - вони покращують звукоізоляцію самого приміщення: стать не є монолітним, а містить в своєму «пирозі» повітряний прошарок. Першу частину про пристрій чорнової підлоги читайте раніше.

Вы можете купить диплом о высшем образовании по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

При необхідності підвищити рівень звуко- або теплоізоляції підлоги (наприклад, в домашньому кінотеатрі або цокольному поверсі) можна прокласти плити з мінеральної вати між лагами. До того ж шум демпфують пластикові стійки. Плити укладають на металеві пластини, зафіксовані на відповідних лагах. Товщину ізоляційного шару можна варіювати, при цьому контакту між плитами і бетонною основою зазвичай немає (їх розділяє повітряний зазор), так що в разі підвищеної вологості перекриття утеплювач буде залишатися сухим.

Наступний момент: регульовані по висоті конструкції дозволяють прокладати під покриттям підлоги інженерні комунікації (труби ПВХ каналізаційні діаметром до 100 мм) і будь-яку проводку. Притому комунікації пройдуть по найбільш короткому шляху, тому буде менше сполучних вузлів, отже, надійність системи підвищиться, а вартість її монтажу, навпаки, знизиться.

Одна із значущих проблем, що виникають при їх експлуатації дерев'яної підлоги - скрип. Чи є ймовірність його появи в підлогах за регульованими лагам або плитам? Фахівці стверджують, що при якісному монтажі системи скрипу не буде. Він може виникнути при поганому приляганні даних елементів статі відповідно один до одного, наприклад при неправильному кріпленні болтів до основи або неправильному формуванні зазорів між торцевими стиками лаг і фанери. Однак при кваліфікованому монтажі всі ці елементи системи настільки жорстко зафіксовані на підставі і з'єднані між собою, що навіть невелике всихання деревини, за словами фахівців, не обернеться якимись скрипом статі. Втім, можливо появи стуку в підлозі, якщо бетонну основу, на яке спирають лаги, виконано з помилками: наприклад, якщо стяжка, нанесена на перекриття, кришиться або розтріскується.

Тоді рекомендують перед монтажем підлоги видаляти погану стяжку, а також правильно підбирати модель дюбель - цвяхи для кріплення болта до основи. Додамо, що максимально допустимий тиск на регульовані конструкції може досягати 3 т на 1 м2, що відповідає великому запасу міцності підлоги. Орієнтовний термін їх служби складає 50 років або більше.

Похожие статьи:

  1. ​Полімерні наливні 3D підлоги
  2. ​Монтаж силового кабелю
  3. ​Жива огорожа з верби